Nabídka

 

Ideální startovací byt a zároveň výborná investice. Bydlete pouhých 15 minut od centra a přitom 5 minut od přírody. V okolí je plná občanská vybavenost. Tak právě takový byt je volný!

Toužíte po odpočinku v přírodě u vody v okolí Slapské přehrady? Hledáte místo, kam se budete vydávat ve volných chvílích a kde dobijete baterky po náročném pracovním týdnu? Mám pro Vás řešení. Natrefit na takový pozemek v krásné přírodní scenérii u vody, je opravdu vzácné a já jeden takový pozemek pro Vás mám.

Hledáte bydlení v místě, kde můžete žít aktivně, blízko přírody a zároveň mít k dispozici plnou občanskou vybavenost? Tento byt v Letňanech opravdu nabízí vše, co potřebujete pro moderní způsob života.

Toužíte po místě, kam si budete moci jezdit odpočinout od ruchu velkoměsta a kde budete blízko přírodě? Nechce se vám ale zároveň trávit moc času na cestě? Pak právě pro vás mám tuto jedinečnou nabídku v podobě krásné chaty v obci Mrač, do níž se dostanete z Prahy autem do 30 ti minut, popřípadě vlakem díky výbornému spojení.