Byt 2kk k pronájmu - Letňany, 12 000Kč + poplatky

06.04.2021

Hledáte bydlení v místě, kde můžete žít aktivně, blízko přírody a zároveň mít k dispozici plnou občanskou vybavenost? Tento byt v Letňanech opravdu nabízí vše, co potřebujete pro moderní způsob života.

Hezký, prostorný a vybavený družstevní byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží cihlového domu v Letňanech na ulici Staré návsi. Jedná se o dispozici 2kk o celkové ploše 53m2, která představuje ideální velikost pro bydlení dvou osob. S vybavením bytu si starosti opravdu dělat nemusíte. Veškeré standardní vybavení je už pro Vás připraveno. Byt se skládá z ložnice, kde se nachází manželská postel a vestavěná skříň, dále z obývacího pokoje, jehož součástí je plně vybavená kuchyňská linka, z velké koupelny s vanou a pračkou a také chodbou s úložným prostorem. Jistě oceníte balkón, na který vejdete z obývacího pokoje.

Okolí bytu Vám nabízí opravdu širokou škálu možností volnočasového vyžití, relaxace a zábavy. Jste sportovci? Pojďte si zahrát tenis, volejbal nebo si zaběhat či zacvičit na workoutové hřiště. Milujete procházky a přírodu? Běžte do blízkého lesoparku. Tam si třeba udělejte piknik, zahrajte si na hřišti nebo si něco ugrilujte na volně přístupném ohništi s posezením. Máte rádi nakupování? OC Letňany, které disponuje velkým množstvím obchodů, se nachází za rohem, pouze 1 000 metrů od Vás. Jak se sem můžete dostat? Po 5 minutách chůze jste na autobusové zastávce Staré Letňany a po dalších 5 minutách jízdy dokonce až na metru Letňany. Parkování je možné před domem (modré zóny) nebo na parkovišti vzdáleném několik set metrů od bytu. Ostatní občanská vybavenost (obchody, školy, školky, pošta, pneuservis, městský úřad,...) je v docházkové vzdálenosti.

Majitel požaduje měsíční nájemné ve výši 12 000,- Kč + měsíční zálohy 3300,- Kč, které jsou zúčtovatelné. Kauce je vratná a odpovídá 1 měsíční splátce včetně záloh, tzn. 15 300,- Kč.

Provize zprostředkovatele činí 1 měsíční splátku. 

Těším se na prohlídky, až Vám tento krásný byt budu moci osobně ukázat.

Volejte nebo pište. Brzy na shledanou.

ps. Více informací na https://www.romanekreality.cz/nemovitost/byt/praha-18-letnany/k-pronajmu-byt-2kk-53-m2-ul-stara-naves-praha-18-letnany/