Nově spolupracuji se švýcarskou společností Swiss Life Select

03.02.2021

Do nového roku 2021 jsem vlétl s velkou energií a nadšením do práce a taky jsem hned první den navázal spolupráci s mezinárodní společností v Českých Budějovicích. 

Všechno začalo už v prosinci roku 2020, kdy jsem byl kontaktován ředitelem pobočky panem Hýžou s nabídkou spolupráce.  Na první schůzce před 20 členným týmem finančních poradců jsem se odprezentoval, uvedl jakým způsobem pracuji a hlavně, jak můžu pomoci firemním klientům. Realitní makléř musí spolupracovat s finančními poradci a naopak. 

Rád bych Vás tímto informoval o navázaní nové spolupráce se švýcarskou pobočkou Swiss Life Select v Českých Budějovicích s týmem pana ředitele Michala Hýži. Velmi si vážím této důvěry a možnosti spolupráce s tak kvalitními finančními poradci a odpovídající bonitní klientelou.

K mému aktuálnímu poli působení v PRAZE , tak dále přidávám České Budějovice a jeho okolí. Pokud se aktuálně zabýváte myšlenkou prodeje nebo zakoupením nové nemovitosti , informujte nás . My celý proces vyřešíme k Vaší maximální spokojenosti, to Vám garantuji.

Slova ředitele pobočky Michala Hýži o naší spolupráci

"Jsem rád, že můžu představit našeho kolegu, realitního makléře Ing. Petra Koukala. Petr je připraven našim klientům pomoci se zprostředkováním, službami v oblasti prodeje, pronájmu a vyhledáváním investičních nemovitostí. 

Mezi jeho hodnoty patří zejména férovost jednání, spolehlivost, kvalita práce, aktivita a neustálá touha se vzdělávat. 

S Petrem se mi výborně spolupracuje. 

Swiss Life Select Česká republika, Michal Hýža".

Je mi ctí se stát exkluzivním realitním makléřem pro tak významnou pobočku Swiss Life Select a těším se na společné obchodní jednání a mnoho nových spokojených klientů.