Prodej bytu 3+kk 60 m2 Cukrovarská, Český Brod Liblice - 3 690 000Kč

25.01.2021

Chtěli byste žít mimo rušnou Prahu, avšak v její dojezdové vzdálenosti 25 minut od zastávky stanice metra Černý Most? Mít u domu plochu na parkování, posezení, zahrádku, dětské hřiště, dílnu a spoustu úložného prostoru? Ukáži Vám zcela zrekonstruovaný byt v Liblicích u Českého Brodu. 

Byt je umístěn na okraji obce 100 metrů od značky Český Brod. Milujete pohyb a přírodu? Jistě oceníte "za rohem" stezku vedoucí ze Štolmíře do Poříčan. Tuto stezku a přírodu kolem užijí nejen lidé toužící po pohybu, ale také všichni pracující, kteří si chtějí vyčistit hlavu po náročném dnu v práci. Nebo si raději třeba zahrajete fotbal, tenis, volejbal nebo nohejbal? Český Brod Vám umožnuje opravdu velké sportovní využití. Jste milovníky pizzy? Známá pizzeria Malechov se nachází 2 km od Vás! Ještě jsem zapomněl, Vaše děti májí také o zábavu postaráno. Pokud by Vám nestačil dětský koutek hned u domu, ve vzdálenosti 400 m se nachází komplexnější hřiště. 

Prakticky řešený, zcela vybavený byt o podlahové ploše 60 m2 se 3 pokoji (orient. na západ a východ) Vás jistě zaujme. Skládá se z obývacího pokoje, jehož součástí je vybavená kuchyňská linka, prostorné ložnice, útulného dětského pokoje, koupelny s WC a předsíně. Pokud máte hodně věcí a bojíte se o úložný prostor, opravdu nemusíte. K dispozici Vám budou 2 sklepy a dílna. Budova aktuálně disponuje novými plastovými okny a střechou. V budoucnu SVJ počítá s novou fasádou a rekonstrukcí společných prostor. Další výhodou je parkovací místo přímo u budovy, což jistě uvítáte například při cestě z nákupu.

Dopravní dostupnost je výborná. Jezdíte autem? Do 10 minut jste na dálnici D11 směřující do Prahy. Do Mladé Boleslavi Vám to zabere maximálně 45 minut. Pokud jezdíte rádi vlakem, jistě oceníte velmi kvalitní a časté spojení, zejména na směr Praha. V místě je zcela kompletní občanská vybavenost.Před předáním nemovitosti novému majiteli bude celý byt kompletně vymalován. 

Zavolejte mi a potkáme se na prohlídce.

Více informací na odkazu https://tinyurl.com/y3mol7ad