Prodej pozemku v okolí Slapské přehrady - 3 690 000Kč

23.04.2021

Toužíte po odpočinku v přírodě u vody v okolí Slapské přehrady? Hledáte místo, kam se budete vydávat ve volných chvílích a kde dobijete baterky po náročném pracovním týdnu? Mám pro Vás řešení. Natrefit na takový pozemek v krásné přírodní scenérii u vody, je opravdu vzácné a já jeden takový pozemek pro Vás mám.

Představuji Vám pozemek k prodeji v rekreační oblasti v Županovicích vzdálené cca 50 km od Prahy.

Skládá se ze 3 parcel a prodává se v celku. Jedná se o pozemky s plochou 432m2 a 443m2. Poslední pozemek o ploše 1296m2 je využit jako příjezdová cesta právě k Vašemu novému pozemku. Tato velká plocha přímo vybízí k umístění nikoliv 1 ale klidně 2 krásných rekreačních chatek, to je už na Vás, jakou variantu využijete. 

A co si můžete na pozemku postavit? Třeba rekreační chatky, domky nebo přístřešek. Konkrétněji 1 nadzemní podlaží + podkroví, kde maximální výška hřebene střechy může být 8 metrů. Zastavitelnost pozemku je 30%.

Elektřina v době předání bude k dispozici na hranici pozemku. Dále bylo vydáno povolení na studnu do hloubky 80m.

Nedaleko se nachází známá přehrada, která je vyhledávanou rekreační lokalitou. V okolí je krásná příroda a mnoho zajímavostí, které Vás zvou k pěším i cyklistickým výletům.

Nádherné scenérie můžete vidět z pohodlí loděk, šlapadel nebo třeba motorových člunů, které si můžete v okolí půjčit. Paddlebordy? Na tom se také hezky vyřádíte. Pokud chcete být více akční, tak doporučuji windsurfing, jen si dejte pozor na vítr.

Milujete turistiku? Popojeďte kousek ke Slapské přehradě a po hřebenech vrcholků Albertovy skály lemující pravý břeh řeky Vltavy minete několik vyhlídek. Za krátkou zastávku stojí třeba Bílá skála nebo Bartůňkova vyhlídka.

A večer? Ten můžete strávit s kamarády u ohně, opékáním buřtů, popíjením vychlazených nápojů, brnkáním na kytaru a třeba si u toho ještě zazpíváte. Jistě to ale bude pohoda.

Věřím, že Vás místo okouzlilo, stejně jako mě. Využitelnost v okolí Slap je opravdu obrovská. Spojte rekreaci v přírodě u vody s výbornou investicí do budoucna, budete spokojeni.

Těším se na Vaši reakci.