Prodej rodinného domu 133 m2 Žerotínova, Kroměříž - 5 190 000Kč - PRODÁNO

01.09.2020

Chtěli byste žít v dosahu přírody, užívat si klid a přitom být v oblasti s dobrou občanskou vybaveností? Hledáte rodinný dům a toužíte po procházce mezi antickými sloupy a krásami zahrad? Představujeme Vám zcela zrekonstruovaný rodinný dům se zahradou v historickém městě Kroměříži.


Dům se nachází v klidné části řadové zástavby v blízkosti zalesněného vrcholku Barbořina. Pro sportovní aktivity je možno využívat areál Bajda, kde si můžete zahrát tenis, volejbal, nebo třeba zažít zábavu při hře petanque. V letních měsících se schladíte v 50metrovém bazénu a Vaše děti v brouzdališti. Pro milovníky přírody jsou zde cyklostezky, turistické trasy a historické památky. Během volna můžete navštívit zámek, Květnou a Podzámeckou zahradu nebo zažít legraci v zrcadlovém bludišti. Na pivo a večeři si zajdete do místních restaurací a barů. Pro cestování jistě uvítáte dálnici, na kterou se dostanete po 5 minutách jízdy.

Dvoupodlažní zrekonstruovaný dům s jižně orientovanou zahradou Vás jistě zaujme. Dispozici domu si můžete projít a prohlédnout ve virtuální prohlídce na odkazu: https://tinyurl.com/y6pldpj3

Součástí domu je garáž, sklep a široký průjezd, který lze využít jako další parkovací plochu. Zahradu tvoří velká travnatá plocha, kterou si můžete upravit podle Vašich představ - rodinný bazén, či venkovní posezení s přáteli u rozpáleného grilu? Plocha zahrady o 355m2 Vám nabízí velké možnosti.

Rekonstrukce domu byla provedena v roce 2020 (vodoinstalace, podlahy, nová kuchyňská linka včetně spotřebičů, kvalitní kondenzační kotel a vymalování domu). Tato rekonstrukce navázala na předchozí, která začala v roce 2013 a zahrnovala: zateplení domu, fasádu, střechu, instalaci plastových oken, vstupních a garážových dveří a instalaci ústředního topení.

Jedná se o lokalitu v dosahu všech základních služeb s pěší dostupností centra města do 18 minut.

Dům je připraven k nastěhování a nevyžaduje žádné další náklady.