Pronájem bytu 1+kk 30 m2 Adamovská, Praha Michle - 9 500Kč/měsíc - PRONAJATO

17.08.2020

Hledáte vhodný byt s dostupností na Václavské náměstí do pouhých 19 minut jízdy tramvají? 

 
Nabízíme Vám k pronájmu zajímavě řešený byt o dispozici 1+kk o 30 m2 v ulici Adamovská na Praze 4 Michle. Byt je umístěn v 1 nadzemním podlaží panelového domu na rohu ulice v blízkosti zeleně, řeky a cyklostezky. Byt je v udržovaném stavu a kompletně vybaven. Skládá se z obývacího pokoje, jehož součástí je velmi kvalitní patrová postel, masivní nábytek a pohodlná pohovka. Dále kompletně vybavená kuchyňská linka, WC a koupelna. Díky nadstandartně řešenému biodynamickému osvětlení celého bytu budete šetřit Vaše oči a cítit se velmi příjemně. Velkou výhodou jsou také další úložné prostory, které jsou řešené pomocí závěsných skříní u stropu.
Kolem areálu se nachází modré parkovací zóny. 


V pěší vzdálenosti několika minut jsou tramvajové a autobusové zastávky, obchody a veškerá občanská vybavenost. Také můžete využít cyklostezku vedoucí jen pár metrů od bytu k projížďce na kole či kolečkových bruslích. 

 
Zálohy na byt jsou ve výši 2800Kč/měsíc. V případě zájmu lze po domluvě s majitelem využívat vysokorychlostní internet (cca 400Kč/měsíc).
Byt je ihned k pronájmu. Majitel požaduje kauci ve výši 10 000Kč. Provize RK je ve výši poloviny jednoho měsíčního nájmu. 


Líbí se Vám kompletně vybavený byt? Domluvte si prohlídku ještě dnes. Budu se na Vás těšit.