Pronájem bytu 2+kk 51 m2 Šrobárova, Praha Vinohrady - 12000Kč/měsíc

10.01.2021

Pokud hledáte nové bydlení o dispozici bytu 2kk, celkové ploše 51m2, částečně vybavené, za velmi přijatelné peníze, tak už dále hledat nemusíte! Rád Vám takový byt představím!

Jedná se o byt na Vinohradech, které vždy patřily k velmi oblíbeným místům k bydlení. Byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží bytového domu, který prošel celkovou rekonstrukcí včetně nového výtahu, který zaručuje bezbariérový přístup až do bytu.

Byt prošel kompletní a velmi zdařilou rekonstrukcí, kde byly zrenovovány parkety, položena designová dlažba, nové elektrické rozvody, voda a odpady. Obývací pokoj není vybaven a můžete si jej tak přetvořit dle Vašich představ. Ložnice disponuje velkou prostornou skříní. Velmi povedenou proměnou prošla koupelna, která působí skutečně moderním dojmem. Kuchyňská linka je vybavena (bez lednice) a obsahuje kromě myčky také zcela novou pračku. Pokud máte hodně věcí jistě uvítáte vlastní sklep, který se nachází v přízemí.

Další výhodou je velmi dobrá dopravní dostupnost MHD, 5 min. chůzí od metra A, zastávka Želivského nebo Flóra, kde si můžete zacvičit nebo třeba zajít na nákupy. V blízkém okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost, včetně restaurací, kina, nemocnice, školy, školky, úřady, sportovní zařízení a dalších obchodů.

Zálohy na energii jsou ve výši 3.000 Kč (vyjma elektřiny), kauce ve výši 15.000 Kč a provize RK ve výši jedné měsíční splátky + DPH.

Smlouva se uzavírá na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení. 

Více informací na https://tinyurl.com/y6bv3o94

Těším se na prohlídky.