Čím se zabývám?

Pomáhám svým klientům se zprostředkováním obchodů v oblasti nemovitostí v Praze a Českých Budějovicích. Soustředím se na prodeje, pronájmy a také vyhledávám vhodné investiční nemovitosti.

odhad tržní ceny

Díky mému online zdarma profesionálnímu odhadu tržní ceny nemovitosti dokážete prodat svou nemovitost za výrazně kratší dobu.

prodej nemovitosti

Odstartujme společně prodej Vaší nemovitosti za co nejvyšší reálnou tržní cenu. Mám strategie prodeje pomocí kterých toho docílíme.

pronájmy

Pomohu Vám kompletně s celým procesem zařízení pronájmu Vaší nemovitosti.

vyhledávání vhodné investiční nemovitosti

Vyhledávám nemovitosti prodávající se pod tržní cenou. Tyto nemovitosti Vám doporučím, zprostředkuji koupi nemovitosti a případně zařídím její pronájem, dle Vašich přání.

majetkové poradenství

Za pomoci finančních poradců Vám pomůžu a ukáži cestu, jak nakládat s majetkem, aby si v čase uchoval co nejvíce ze své hodnoty a aby svou hodnotu v čase permanentně zvyšoval.

finanční poradenství

Díky mým finančním poradcům dokážeme zařídit komplexní servis financování Vaší nemovitosti (hypoteční úvěr, pojištění,...).

Prodej Vaší nemovitosti

... skvělá prezentace podpořená online placeným marketingem je nutností ...

Prodávám nemovitosti moderně, efektivně, s důrazem na perfektní prezentaci podporovanou aktivním, účinným a cíleným marketingem. 

Jsem si dobře vědom toho, že nemovitost je velmi hodnotná záležitost pro každého z nás. Často se jedná o celoživotní úspory. Je velmi důležité k prodeji přistupovat pečlivě a každý krok důkladně promyslet a investovat do něj čas a peníze.

... a jak to dělám já?  Nastíním Vám to. 

OSOBNÍ KONZULTACE

Pozvu Vás na kafe nebo na čaj? V přátelském duchu se pobavíme o Vaší aktuální situaci, jaké máte potřeby, plány a vize s nemovitostí. Dále se představím, vysvětlím celý proces prodeje, ukáži něco z mé "dílny" a navrhnu Vám řešení.  

Dopijeme kafe a čaj a uvidíme, zda nám oběma vzájemná spolupráce dává smysl. A když ne? Tak nevadí, rozloučíme se a třeba se někdy zase potkáme. 

Časová náročnost schůzky cca 90 minut. To Vám za to stojí, věřte mi. 

PŘÍPRAVA - HOME STAGING 

V této fázi povolám profesionální home stagery se kterými spolupracuji a zadám jasný cíl - nachystejte nemovitost atraktivně, aby maximalizovala zájem a přilákala každého klienta. 

Nemovitost musí působit čistě, atraktivně, bez rušivých elementů a hlavně vzbuzovala u lidí emoce. Jedná se první krok k úspěšnému prodeji. 

VIDEOPROHLÍDKY

Emoce. To je to, co musíme vyvolat u kupujících. Co nezachytí nejlepší fotka ze skvělého úhlu,  zachytí kvalitně a profesionálně zpracované video.

Efekty, zajímavé záběry z dronu, úhly, dynamičnost a odpovídající hudba klienty zaújme. Navíc díky videu si klient lépe dokáže představit bydlení ve Vaší nemovitosti. 

ZÁBĚRY Z DRONU 

Každého budoucího kupujícího zajímá kromě nemovitosti také okolí. Pro lepší představení jsou záběry z ptačí perspektivy přijatelnější, více vypovídající a zábavnější. Ale hlavně vedou ke zvýšení tržní ceny nemovitosti. 

3D VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Díky moderním technologiím umožníme zájemcům i z pohodlí domova navštívit a projít celou Vaši nemovitost. Díky prostorové prohlídce exteriéru a interiéru nemovitosti se každý zájemce bude cítit jako na reálné prohlídce. 

Navíc umožníme klientům si lépe představit dispoziční řešení Vaší nemovitosti. 

MARKETING

Pro prodej Vaší nemovitosti využijeme rozhodně také online marketingu. 

Kampaně, cílené placené reklamy na sociálních sítích nastavované certifikovaným odborníkem, vlastní webové stránky na nemovitosti, realitní portály, dny otevřených dveří, články, klientela našich finančních poradců, vlastní poptávkový list, plachty a další. Opravdu Vaše nemovitost neunikne nikomu, to Vám slibuju!

 

PRÁVNÍ A DALŠÍ SLUŽBY

Také pro Vás zařídím odhad tržní ceny nemovitosti, kompletní právní dokumentaci, vyhotovení PENB, zařizování a komunikaci s katastrem nemovitostí, prověření klienta, financování klienta, profesionální fotografie, 2D+3D modely nemovitostí, přepsání energií, předání nemovitosti...

Zkrátka všechno, co se týká prodeje nemovitosti.

Chcete prodat efektivně?

Vyplňte nezávazně formulář níže a já Vás budu brzy kontaktovat.

Majetkové poradenství 


Za pomoci finančních poradců Vám pomůžeme a ukážeme cestu, jak nakládat s majetkem, aby si v čase uchoval co nejvíce ze své hodnoty a aby svou hodnotu v čase permanentně zvyšoval. 

Všechno začíná naší společnou schůzkou v přítomnosti mého finančního poradce. Cílem je na počátku zjistit Vaši aktuální finanční a majetkovou situaci a dozvědět se více o Vašich budoucích plánech a aktivitách. 

Následně důkladně analyzujeme situaci a navrhujeme varianty řešení. Tyto řešení Vám poté prezentujeme a dále se o nich bavíme. 

V případě, že Vám navrhované a doporučené řešení dávají smysl, dohodneme se na vzájemné spolupráci.