Nejprve mě poznejte 

Po vystudování vysoké školy v Praze jsem odcestoval do zahraničí. Žil jsem skoro 3 roky v krásné Sydney a měl dostatek času přemýšlet nad svou kariérou. Jsem přesvědčen o tom, že předpokladem k tomu, aby člověk odvedl více než 100% kvalitu práce pro své klienty je najít takovou práci, která se stane i jeho vášní. A já ji, i díky oceánu v Austrálii, našel.

V Austrálii jsem dostal příležitost poprvé pohlédnout pod pokličku realitního businessu. Seznámil jsem se s majitelem rodinné developerské firmy, který se stal zároveň mým mentorem. Mimo to jsem získal obrovské zkušenosti, jak životní, tak i pracovní a plnil si své dětské sny. Dovolím si zde sdílet pár nádherných okamžiků ze svého pobytu u protinožců. 

Nastavení vlastních pravidel hned od začátku

Osobně ke svým klientům přistupuji velmi zodpovědně, s vědomím toho, že se často jedná o celoživotní majetek nebo finance a dle toho vypadá moje odvedená práce. 

Na začátku jsem si nastavil jasné hodnoty, které mě provází i v osobním životě. 

  • být férový 
  • navazovat dlouhodobou spolupráci
  • spolupracovat s těmi nejlepšími
  • dělat pro klienty něco navíc
  • používat moderní technologie
  • prezentovat se svou kvalitou
  • být lidský
  • být aktivní 
  • navrhovat komplexní řešení
  • vzdělávat se v oboru


Chci, aby každá moje nemovitost byla magnetem pro klienty a viděl ji každý v ČR. Proto jsem musel začít spolupracovat s partnery, kteří mají stejné vize a jsou špičkami v oboru. Klienti si mohou být zcela jistí, že dostanou nejlepší a nejmodernější službu od makléře, která je možná! A s kým spolupracuji? Pojďme na to. 

Jsem přesvědčen o tom, že bez kvalitně odvedené práce člověk nemůže být úspěšný. Můj cíl je, abych s klidným svědomím klientům mohl říci, že jsem schopný pro ně udělat nejkvalitnější realitní službu a být si tím zcela jistý. 

Kdo za mnou stojí?

Osobní setkání s Dušanem Měchurou a Martinem Románkem bylo přesně to, co jsem hledal. Patří mezi nejúspěšnější makléře v Praze a okolí a s takovými kolegy rozhodně chci spolupracovat. Ani vteřinu jsem neváhal podepsat spolupráci s těmito partnery - Románek - Měchura Reality. Díky pánové za takovou příležitost. 

Jsme tým, který opravdu velmi podobně smýšlí a má stejnou vizi - odvádět pro klienta nejvyšší možnou kvalitu práce (moderní prezentace nemovitostí, které jsou při prodeji podporovány cíleným online marketingem), další věci jako nasazení, právní zastoupení, slušnost, férovost a další to je samozřejmostí. Však uvidíte sami.

Realitní trh je také silně propojen s trhem finančním a mnoho z mých klientů musí řešit financování pomocí hypotečního úvěru. Doporučím Vám vždy nejlepší finanční poradce, na které mám výbornou zpětnou vazbu.  

Fér jednání je samozřejmostí

Férový přístup ke všem zúčastněným stranám by měl být naprostou samozřejmostí. U mě si tím můžete být naprosto jistí. Nikdy nic nezamlčuji. Jsem přesvědčen o tom, že pouze s férovým jednáním lze dlouhodobě navazovat kvalitní vztahy se svými klienty, plnit jejich očekávání a být úspěšný.

Důležitým prvek férového jednání je bezesporu nastavení pravidelného informování majitele nemovitosti o aktuálním stavu obchodu.